O nas

Od stycznia 2009 roku Krakowska Sieć Fantastyki zajmuje się promocją indywidualnej i grupowej działalności fandomowej na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy na LARPy, sesje RPG, gry planszowe i bitewne!

Od listopada 2013 roku Krakowska Sieć Fantastyki działa jako stowarzyszenie, które zajmuje się wspieraniem fantastyki i prowadzeniem działalności o tematyce fantastycznej – wydarzeń, spotkań, gier, turniejów, konferencji i prelekcji.

Od roku 2015 Stowarzyszenie Krakowska Sieć Fantastyki jest członkiem Związku Stowarzyszeń Fandom Polski.

Chcesz wspomóc fantastykę w Krakowie? Szukasz towarzystwa do gry lub wsparcia dla swoich inicjatyw? Dołącz do nas! A jeśli masz pytanie to możesz się z nami skontaktować na ksf[małpa]ksf.org.pl.

Organizacje i firmy zapraszamy do współpracy.

Dokumenty:

krs2-0000484737

Zarząd (VII Kadencja)
od 01.02.2022
Prezes Marcin Kłak
Wiceprezes Bartosz Urbanik
Drugi wiceprezes Michał Szymański
Sekretarz Monika Filipiak
Skarbnik Hubert Spyrczyński

Historia

Zarząd (VI Kadencja)
01.10.2020 – 31.01.2022
Prezes Marcin Kłak
Wiceprezes Dawid Cichy (do 05.05.2021)
Wiceprezes Agata Grzywacz-Kisielewska (od 05.05.2021)
Drugi wiceprezes Michał Szymański
Sekretarz Monika Filipiak
Skarbnik Hubert Spyrczyński
Zarząd (V Kadencja)
01.10.2018 – 30.09.2020
Prezes Marcin Kłak
Wiceprezes Dawid Cichy
Drugi wiceprezes Michał Szymański
Sekretarz Agata Grzywacz-Kisielewska
Skarbnik Dariusz Szczotkowski
Zarząd (IV Kadencja)
16.01.2018 – 30.09.2018
Prezes Marcin Kłak
Wiceprezes Dawid Cichy
Drugi wiceprezes Michał Szymański
Sekretarz Agata Grzywacz-Kisielewska
Skarbnik Dariusz Szczotkowski
Zarząd (III Kadencja)
01.07.2016 – 15.01.2018
Prezes Agata Grzywacz
Wiceprezes Tomasz Strojek
Drugi wiceprezes Dawid Cichy
Sekretarz Wojtek Dębiak
Członek Katarzyna Wrzeciono
Zarząd (II Kadencja)
 01.01.2015 – 31.06.2016
Prezes Agata Grzywacz
Wiceprezes Aleksandra Pióro
Drugi wiceprezes Dawid Cichy
Sekretarz Damian Swatkiewicz
Skarbnik Tomasz Strojek
Zarząd (I Kadencja)
  14.11.2013 – 31.12.2014
Prezes Dawid Cichy
Wiceprezes Marta Grzegorska
Drugi wiceprezes Karol Suski
Sekretarz Aleksandra Kulecka
Skarbnik Artur Wąsik