Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kawowe Sympozjum Fantastyczne

8 marca @ 18:00 - 20:00

Podobno kluby są po to, żeby dawać ludziom przestrzeń do wymiany doświadczeń i przemyśleń na temat hobby, oraz okazję do wspólnego cieszenia się wspólnymi pasjami. No to chodźcie, napijemy się kawy i się powymieniamy, nawet nie musicie koniecznie być w klubie żeby dołączyć 🙂

Plan jest bardzo prosty: spotykamy się raz na jakiś czas w wybranym lokalu, pijemy jakieś dobre rzeczy, i gadamy o fantastyce. Nie będziemy się kurczowo trzymać z góry założonych tematów – zobaczymy dokąd nas dyskusja poniesie. Ważne by było twórczo, ciekawie i w dobrej atmosferze. W tym tygodniu widzimy się w Klubie Strych Krakowskiego Forum Kultury.

Korzystanie ze „Strychu” wiążę się z opłatą w wysokości 3 złotych, ale w tej cenie można na miejscu wypić herbatę czy kawę.
Można też przynieść ciastka czy wziąć sobie jakąś colę.

Jako, że ostatnio niektórzy mieli problem z trafieniem (mapy Google’a pokazują niewłaściwą stronę budynku) to piszemy porady.
– idziecie ulicą Rzeźniczą i szukacie uliczki znajdującej się pomiędzy budynkami 18 a 20 na Rzeźniczej.
– Wchodzicie w rzeczoną uliczkę i idziecie nią prosto. Po prawej ręce mijacie po kolei dwie wiaty śmietnikowe, klatkę i zaraz za nią wiatę.
– Tu już widzicie ścianę budynku numer 14 (z numerem) a na niej zamknięte drzwi i nad nimi tabliczkę „Klub Strych” i dugą „Biblioteka” (na tej jest strzałka. Podążacie za strzałką i na końcu budynku widzicie drzwi nad którymi znajduje się informacja o Klubie strych.
– Wchodzicie tymi drzwiami i idziecie schodami na samą górę
– No i jesteście w Strychu 🙂
– Jak coś w wydarzeniu na FB dodamy w dyskusji mapkę by łatwiej było trafić.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych fanowską działalnością w Krakowie i dołączeniem do Krakowskiej Sieci Fantastyki 🙂

Szczegóły

Data:
8 marca
Godzina:
18:00 - 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/509807701362745/

Organizator

Krakowska Sieć Fantastyki

Miejsce wydarzenia

Klub Strych
ul. Masarska 14
Kraków, Poland
+ Google Map