Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KSF: dyskusja o książce | Las na granicy światów

1 marca @ 18:00 - 20:00

Zapraszamy na kolejną edycję naszego książkowego klubu dyskusyjnego – tym razem porozmawiamy o „Lesie na granicy światów” Holly Black.

Tak o książce pisze wydawca:
Nowa powieść Holly Black, autorki wielu megabestsellerów, w tym „Okrutnego księcia”!
Miasteczko Fairfold to jedno z tych niewielu miejsc, w których magia nieznacznie przenika do naszej rzeczywistości. Od czasu do czasu ktoś znika bez śladu, ale takie wypadki zdarzają się najwyżej raz czy dwa razy w roku, no a poza tym dotyczą wyłącznie turystów.

Jednak tego roku z serca okolicznej puszczy wyłania się ponura groza. Odkąd ktoś strzaskał szklaną trumnę, w której spoczywał śpiący królewicz, apokaliptyczna bestia imieniem Rozpacz zagraża wszystkim mieszkańcom miasteczka. Pewna dziewczyna, o imieniu Hazel, która znajduje niezwykły miecz, niezbyt dobrze pamięta, co robiła przez ostatnich pięć lat. Okazuje się, że musi czym prędzej przypomnieć sobie kilka istotnych faktów, dotyczących żelaza i marchewek… Czy zdoła? Jeśli nie zdąży, miasteczko czeka zagłada smutniejsza niż śmierć… Teraz jedyna nadzieja w Hazel, jej muzykalnym braciszku oraz w pewnym zabójczo przystojnym elfie.

Czytelnicy Okrutnego księcia Holly Black, pamiętają z pewnością Króla Olszyn i Severina. W tej książce przedstawiona jest ich historia i dzieje miecza, który później odegrał istotną rolę w rozwiązaniu problemów Jude, Królowej niczego. Wartka, pełna przygód akcja nie pozwala się oderwać i każe z wypiekami na twarzy przewracać kolejne strony.

Widzimy się w środę 1 marca o 18:00.

Spotykamy się w kawiarni AlboTak przy Małym Rynku 4 (wejście przez księgarnię CUD).

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych fanowską działalnością w Krakowie i planami Krakowskiej Sieci Fantastyki 🙂

Chętnych zapraszamy też do dołączenia do naszego stowarzyszenia: https://ksf.org.pl/dolacz-do-ksf/

Możecie nas też znaleźć na Discordzie: https://discord.gg/6zg6GgPvKp

Szczegóły

Data:
1 marca
Godzina:
18:00 - 20:00

Organizator

Krakowska Sieć Fantastyki

Miejsce wydarzenia

Albo tak
Mały Rynek 4
Kraków, Poland
+ Google Map