Krakowskie Szkolenia Konwentowe – Odsłona 4

ksf-szkolenia

Umiejętności miękkie (interpersonalne) – zwane również umiejętnościami społecznymi wykorzystywane są w relacjach z innymi ludźmi.

Kolejne szkolenie odbędzie się w dniu 11.02.2017 (sobota) w godzinach: 11:45-18.00

Temat: UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE
Umiejętności miękkie (interpersonalne) – zwane również umiejętnościami społecznymi wykorzystywane są w relacjach z innymi ludźmi. Są one bardzo istotne podczas organizacji wydarzenia, gdzie wszystkie zadania muszą być odpowiednio skoordynowane, a negocjacje z partnerami i sponsorami to chleb powszedni. Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie ułatwiają skuteczną komunikację zarówno wewnątrz zespołu organizatorów, jak i z partnerami wydarzenia. Szczególnie ważne dla przyszłości imprezy może być sprawne diagnozowanie pojawiających się konfliktów i skuteczne ich rozwiązywanie, zwłaszcza w sytuacjach stresowych czy pod presją czasu.
Zapraszamy na nasze szkolenie, gdzie będzie okazja potrenować takie umiejętności jak komunikacja i rozwiązywanie konfliktów, oraz reagowanie w kryzysie.

Program:
Skuteczna komunikacja
Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych
Proces grupowy – diagnoza. Rozwiązywanie napięć w grupie

Prowadzący:
Radosław Polański
Katarzyna Uznańska
Michał Szymański

Zapisy: Zgłoszenia na szkolenie będą zbierane przez formularz dostępny na dole strony.
Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, zgłaszający się zostaną poinformowani drogą mailową (na adres, który podadzą w formularzu) o zapisaniu ich na listę uczestników.

Liczba miejsc: 16

BARDZO PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE POINFORMOWANIE NAS O EWENTUALNEJ REZYGNACJI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU

Gdzie: Arteteka

Kontakt z Organizatorem: avlene@ksf.org.pl

Informacje ogólne: Szkolenia skierowane są do osób, które zajmuję się lub w przyszłości chciałyby zająć się organizacją rozmaitych eventów kulturalnych. Spotkania składać się będą z części wykładowej i warsztatowej (dyskusja, praca na przykładach). Duży nacisk kładziemy na dzielenie się „know how”. Nasi prelegenci to przede wszystkim praktycy, osoby na co dzień zaangażowane w organizację wydarzeń kulturalnych. Na udział w szkoleniach obowiązują zapisy, które będą ogłaszane osobno dla każdego z bloków tematycznych. Ilość miejsc ograniczona. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, a każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.