Krakowskie Szkolenia Konwentowe – Odsłona 3

ksf-szkolenia

Konieczna jest skuteczna reklama organizowanego wydarzenia, żeby potencjalni uczestnicy dowiedzieli się o nim.

Trzecie szkolenie odbędzie się w dniach 14.01.2017 (sobota) w godzinach:
Sobota 11:45-19.00

Temat: REKLAMA
Reklama to słowo – klucz, pod którym można ukryć cały szereg działań promocyjnych. Jednak w obecnym zalewie komunikacyjnym wiele kreacji i kampanii „znika z pola widzenia” odbiorców, nie przynosząc oczekiwanych efektów. Jak przygotować się do kampanii reklamowej? Co można zrobić nisko-kosztowo, a po jakie narzędzia sięgać, gdy promocja ma zabezpieczone większe środki? Czym jest storytelling, growth hacking i dlaczego chcąc się skutecznie reklamować już nie wystarczy chwytliwe hasło, a konieczna jest analityka?

Zapisy: Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres avlene@ksf.org.pl
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, 2-3 zdania na temat posiadanej wiedzy i/lub doświadczenia w temacie szkolenia i organizacji wydarzeń.

Liczba miejsc: 16

BARDZO PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE POINFORMOWANIE NAS O EWENTUALNEJ REZYGNACJI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU

Gdzie: Arteteka

Informacje ogólne: Szkolenia skierowane są do osób, które zajmuję się lub w przyszłości chciałyby zająć się organizacją rozmaitych eventów kulturalnych. Spotkania składać się będą z części wykładowej i warsztatowej (dyskusja, praca na przykładach). Duży nacisk kładziemy na dzielenie się „know how”. Nasi prelegenci to przede wszystkim praktycy, osoby na co dzień zaangażowane w organizację wydarzeń kulturalnych. Na udział w szkoleniach obowiązują zapisy, które będą ogłaszane osobno dla każdego z bloków tematycznych. Ilość miejsc ograniczona. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, a każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.