Krakowskie Szkolenia Konwentowe – Odsłona 2

ksf-szkolenia

Organizowanie wydarzeń kulturalnych wymaga zgromadzenia środków finansowych i rzeczowych oraz odpowiedniego nimi zarządzania.

Drugie szkolenie odbędzie się w dniach 19.11-20.11.2016 (sobota-niedziela) w godzinach:
Sobota 12:00-18.00
Niedziela 11.00-15.00

Temat: MARKETING I FINANSE
Organizowanie wydarzeń kulturalnych wymaga zgromadzenia środków finansowych i rzeczowych oraz odpowiedniego nimi zarządzania. Na szkoleniu przedstawimy skuteczne sposoby pozyskiwania zasobów koniecznych do zorganizowania imprezy kulturalnej. Omówimy między innymi takie zagadnienia jak poszukiwanie sponsorów i utrzymywanie z nimi kontaktu, pozyskiwanie dotacji, współpraca z wystawcami, a także podstawy zarządzania finansami i planowania budżetu. Przyjrzymy się także podstawom księgowości i rachunkowości, które są niezbędne by zgodnie z prawem i standardami rozliczyć wydarzenie.

Zarys programu:
1. Środki zewnętrzne
2. Podstawy księgowości i rachunkowości
3. Zdobywanie środków od sponsorów
4. Wystawcy
5. Marketing imprezy i podstawy reklamy
6. Budżet – planowanie i wykonywanie (na przykładach)
7. Odpowiedzialność koordynatora głównego

Zapisy: Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres avlene@ksf.org.pl
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, 2-3 zdania na temat posiadanej wiedzy i/lub doświadczenia w temacie szkolenia i organizacji wydarzeń.

Liczba miejsc: 16

BARDZO PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE POINFORMOWANIE NAS O EWENTUALNEJ REZYGNACJI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU

Gdzie: Arteteka

Informacje ogólne: Szkolenia skierowane są do osób, które zajmuję się lub w przyszłości chciałyby zająć się organizacją rozmaitych eventów kulturalnych. Spotkania składać się będą z części wykładowej i warsztatowej (dyskusja, praca na przykładach). Duży nacisk kładziemy na dzielenie się „know how”. Nasi prelegenci to przede wszystkim praktycy, osoby na co dzień zaangażowane w organizację wydarzeń kulturalnych. Na udział w szkoleniach obowiązują zapisy, które będą ogłaszane osobno dla każdego z bloków tematycznych. Ilość miejsc ograniczona. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, a każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.