Krakowskie Szkolenia Konwentowe

ksf-szkolenia

We współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie przygotowujemy cykl szkoleń poświęconych organizacji wydarzeń kulturalnych.

Szkolenia skierowane są do osób, które zajmuję się lub w przyszłości chciałyby zająć się organizacją rozmaitych eventów kulturalnych. Spotkania składać się będą z części wykładowej i warsztatowej (dyskusja, praca na przykładach). Duży nacisk kładziemy na dzielenie się „know how”. Nasi prelegenci to przede wszystkim praktycy, osoby na co dzień zaangażowane w organizację wydarzeń kulturalnych. Na udział w szkoleniach obowiązują zapisy, które będą ogłaszane osobno dla każdego z bloków tematycznych. Ilość miejsc ograniczona. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, a każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Pierwsze szkolenie odbędzie się już w październiku, a dokładnie 15.10.2016 (sobota)
w godzinach od 12:00 – 18:00.

Temat: OPRAWA WIZUALNA WYDARZENIA
Celem szkolenia jest zaprezentowanie podstawowych pojęć z dziedziny grafiki i składu oraz zasad i organizacji współpracy z grafikami. Skupimy się na takich tematach jak przygotowanie materiałów do druku, zagadnienia związane z prawami autorskimi (w tym wykorzystaniu utworów pochodzących z domeny publicznej) oraz współpraca z artystami.

Zapisy: Prosimy o zgłoszenie przez wysłanie wiadomości na adres avlene@ksf.org.pl

Liczba miejsc: 16

Gdzie: Arteteka

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.