RODO

W związku z rozpoczęciem obowiązywania ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. uprzejmie informujemy, zgodnie z Art. 13 Rozporządzenia, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Krakowska Sieć Fantastyki, KRS: 0000484737, z siedzibą w Krakowie.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach administracyjnych, ewidencyjnych i informacyjnych Stowarzyszenia na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody (RODO Art. 6, ust.1, lit. a) również z użyciem narzędzi i aplikacji (np. Google, Facebook, Hekko, Slack, itp).

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do członkostwa lub/i współpracy ze Stowarzyszeniem.

Aby utrzymać współpracę ze Stowarzyszeniem prosimy o wypełnienie
poniższego formularza zgody.

Imię i nazwisko
Adres e-mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przekazanych podczas procesu rekrutacji (imię, nazwisko, nr dokumentu, adres e-mail, miejsce zamieszkania, numer telefonu) przez Stowarzyszenie Krakowska Sieć Fantastyki, KRS: 0000484737, zgodnie z powyższymi informacjami, w celach administracyjnych, ewidencyjnych i informacyjnych.